Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Veini valmistamise vahendid lihtne kasutada

Veini valmistamise vahendid lihtsalt vastupidav omadused, peaks olema järgmised eelised:

A veini kiirus

Ei ole ainult sellepärast, püüdes säästa aega, see on lihtne öelda, et alkohol seadmete cooler on hea ja saab kiiresti jahutatakse veini auru: õlletootja likööri ja kiiremini veini jahutatakse, vastava veini vähem auru kulu. Mis veelgi olulisem, jahutav mõju on nii kiire, et alkohol seadmed võivad vähendada saba veini. Miks see on? Kuna kogu protsessi destilleerimise Vodka on vedelik ja vee keemistemperatuur erinevate põhimõtete ekstrakti likööri, veini, Soojendusseadmed, on rohkem arvu taga madalam välja alkoholi kasutamine, partii kasvab palju. Likööri seadmete mahutavusele on see: valge vein on jõudnud 72 kraadi keemispunkt muundamine auruks veini, kuid jahutamiseks on seega on pidev Küte elektroonikat, kasvab aeglaselt vee aurustumist, nii veini lahjendati auru. Sel ajal jahedam hakkas aeglaselt juua, sest see on segu auru ja auru, looduslikke leelis kraadi langeda madalale. Veini tegemise seadmed jahutussüsteemi rush tehnoloogia on saada siseriiklikele patentidele, saate kiiresti juua, vaid ka vähendada likööri saba.

B veini kvaliteet on kõrge

Väga hea vein seadmed veini, veini hele ja puhas, Miantian värskendav, puhas veini kvaliteedi näitajad. Ma valmistatud vein seadmed avastada, veini täitma riigi esimese klassi toote kvaliteedi vannutatud asutuste poolt. Veini tegemise seadmed toetavad klinkri suure saagi veini eriline vein laulu, lõhnav materjali võime, tugev võime hapu, bioloogiliste tärklise tootmiseks võib olla nii täiesti diastaatiline, suhkru kääritamisel arvesse täielik puhul on puhas bioloogiline ühend. See on see vein veini veini aroom, maheda maitse, vaid ka oluline suurenemine moodustab likööri. Talvel ei ole murda üheksa, suvel ei ole ülejäänud veini ohutuse üle suvel probleemi lahendada.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page