Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Mis sobib veini valmistamise seadmete jaoks?

Mis on veini valmistamise seadmete jaoks kasulik?

Näiteks seadmete likvideerimiseks on vanad traditsioonilised veinivalmistusseadmed puit ja tellised, sest lekkimine on mahukas, raskesti sisserändav, likvideeritud madala likkus on kõrvaldatud. Ja tina veinide valmistamise seadmete ja seetõttu kallis, raske populaarne. Nüüd on turul populaarne veinivalmistamise seade peamiselt alumiiniumvarustus ja roostevabast terasest varustus.

Siis on ruum parem alumiiniumist või roostevabast terasest parem? Vastus on, et igaühel on oma eelised, mitte parimad, ainult kõige sobivamad, sõltuvalt teie olukorrast.

Alumiiniumveinide valmistamise seadmete turg jääb enamikku turuosast, alumiiniumi tihedus on väike, seega on alumiiniumveinide valmistamise seade tavaliselt väga kerge ja kerge transportida. Alumiiniumi soojusjuhtivus on hea, nii et alumiiniumveini valmistamise seadmete termiline tõhusus on kõrge, säästab kütust ja vein on kiire, veini kõrge tase. Alumiinium on odav, nii et alumiiniumveini valmistamise seadmete hind oleks suhteliselt odav, tarbijate poolt hõlpsasti tunnustatud. Kuid alumiinium jääb keevitusse, kui see on rohkem ilmselgem rätik, seega on alumiiniumi veinivalmistamise seade üldjuhul pisut karm ja seetõttu on alumiiniumist valmistatud pehmed lõtvused, mis vähendavad alumiiniumveini valmistamise seadmete üldist ilu.

Tööstuses on räägitud öeldest: "Alumiinium on inimkehale kahjulik, nii et alumiiniumveinitootmise seadmed on ka kehale kahjulikud. Tegelikult ei suuda see argument vastu pidada kontrollimisele.

Esiteks ei ole inimesele kehas kahjulik alumiinium, kuid alumiiniumide ioonid ja ainult happelistes tingimustes võib alumiiniumi muuta alumiiniumioonideks, võib kogu vedeliku destillatsiooniprotsessi pidada neutraalseks keskkonnaks.

Teiseks, alumiinium on toatemperatuuril normaalne, kergesti õhu oksüdeerumine selle pinnal moodustab tiheda alumiiniumoksiidi kile, kuna alumiiniumoksiidi olemus on äärmiselt stabiilne, vältimaks välist ja alumiiniumi edasist keemilist reaktsiooni.

Lisaks sellele võib alumiiniumoksiid või "kuulus" tulekindlast materjalist taluda tuhandeid kraadi kõrgemat temperatuuri ja vedel destilleerimisprotsess vee olemasolu tõttu võib olla kuni 100 kraadi. Nii et alumiiniumi seade on keha jaoks kahjulik, on võimatu.

Teine oluline veinitööstuse turuosaline on roostevabast terasest veinivalmistusseadmed. Roostevabast terasest veinivalmistamise seadmed, läikiv, kõva kandmine, poleeritud peaaegu keevisõmblusi, ilusad ja ilusad, nii et tarbijad seda soosivad.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page