Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Materjali veini valmistamise vahendid

Materjali veini tegemise seadmed

Esitada, mainstream turu veini materjalidele on alumiiniumist ja roostevabast terasest ja vasest kolmel viisil, nende kolme liiki materjalid on eelised, nii et aeg valikul saab vabalt valida. Veinimeistreid arvates roostevabast terasest materjalist likööri valmistamise vahendid on rohkem mõõduka, kulutõhus vaatest on kõige sobivam õlle materjalid.

Toidu klassi roostevabast terasest, mida kasutatakse 304,316,201 mis 304 on parim, 316 Teiseks, 201 on halvem. Aga üldiselt, kui on mingeid erinõudeid, tegelikult 201 piisavalt veini tegemise seadmeid kui vett, vee kvaliteet ei ole liiga halb, põhiliselt aastakümneid ei ole halb.

Tüüpi veini valmistamise vahendid

On kahte tüüpi veini valmistamise seadmed saadaval turul: vanamoodne pannid ja tõhusa auru säästmise katlad. Vanamoodne pan on traditsiooniline veini valmistamise seadmed, see on rohkem saatuslik puudus: lihtne kleepida pot, isegi kui kapten ei ole lihtne kontrollida. Kõrge kasuteguriga ja energiasäästlik auru veini pott on kaasaegse teaduse ja tehnoloogia arengu, võrreldes eelmise seadmed on palju eeliseid: riigi patenteeritud küttetehnoloogia, erinevaid kasutamine kunagi kleebi pot nähtus; Veini tegemise seadmed laulu maitse on ainult paks vein, müüakse nüüd, kuid ka saab ladustatavat veini lisandväärtusega; destilleerimise Vodka vabastatud destilleerija terad on feed osaleda tõu parim lees valgusisaldus võib ulatuda üle 18%, saab toidetud sead, lehmad, lambad, hirved, kala, kanad, pardid, haned ja nii edasi. Seetõttu soovitame me valida tõhusa ja energiasäästu steam likööri seadmed.

Eelmüügist teenuse veini tegemise seadmed

Siin on väike osa teile öelda, et teenus on ka oluline tegur otsustades marki. Pre-müügi teenused sisaldavad:

Osta väike vein seadmed, kui maksad tähelepanu, millest üks on telefoni suhtlus, esimese soovite osta veini pot, peaks andma tootjatele helistada telefonil konsultatsiooni! See on esimene samm teid kohtunik professionaalne või mitte, kui te küsida, ta annab teile piisava ja üksikasjaliku vastuse, et tehas saaks ka. Kui te ei küsi küsimus, ta aitab teil mõelda ja lahendada, siis tehase saab usaldada;


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page