Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Veinivalmistamise seadmete gluteeriva riisi veini valmistamise meetod

Veinivalmistamise seadmete liimipõhiste riisiveinide valmistamise meetod.

1, toorainete kogus.

100-kilogrammiline riis; Punane pärmikriis, 6 kuni 7 kg; Vesi, 160 ~ 170 liitrit; Shochu, summa.

2 valmistamismeetod.

(1) leotamine:

Valige parim liimjas riis, pesta veega, ilma riisikihita 20-30 cm kõrge vett, leotada 25 ℃ alla 8 tunni (talvel ja kevadel 15 ℃ alla leotada 14 tundi), leotada riisi ilma valge südame Is Sobiv, suvel on vaja muuta 1 kuni 2 korda vett, et mitte hapu.

(2) toiduvalmistamine:

Riis loputatakse veega, tühjendatakse aurutatud aurutiga, veinisegamise seade aurutatakse põlema, esimene aur muutub 5 minutiks, riisikihi katte kokkupuutesse pannakse, lisades sobiva koguse vett ja seejärel 10 minutiga kaetud auru , Katte materjali eksponeerimine. Mitte-stick ei ole raske, ja pole raske takistada.

(3) segamine:

Pärast bambusest mattriisi kaussi väljapumbamist, kui materjali temperatuur langeb 36-38 ° C-ni, ei ole kuum, libistades punane laul, segatakse ühtlaselt. Veini altarisse lisage pärast pitseerimist segamist ka vajalik vesi, seistes seisma nii, et looduslik suhkrustumine.

(4) käärimine:

Altar-fermentatsioonil olev materjal, riis ja punane pärm on vees, iga kahe kuni kolme päeva jooksul puust riba segamiseks, nii et riisisurvepind, kus aluspind on altari katteta. Pärast 20-25 päeva kääritamist võib lõhnada tugevat veini maitset, jääd järk-järgult uppuvad, hakkas vedelik selgitama käärimise lõppu. Avage altar, et eemaldada destilleerija terad, veini vedelik, et settida sade.

(5) vananemine:

Veini selgitamiseks altari kõht väikesesse suhu, pinnale pandud bambusest mähitud sangaga altar. Veini altar lastakse veiniruumis, veinivalmistusseadmed, mis on ümbritsetud koorega täidetud koorega, ja seejärel põletatakse kooritud põletatud veini, nii et värvus muutub punasest punakaspruuniks. Mida pikem on ladustamise aeg, veini värv, aroom, maitse, seda parem. Veini kvaliteedi parandamiseks võite lisada baasveinile esimese ajakirjanduse, et lisada 46 shouchu kraadi, lisades 0,1 g / 100 ml kogust, suitsutades 60 päeva, surudes pärast suletud silindri survet , Mis võib olla magus nagu veini kallis.

Ladustamismeetod Gluteline riisivein ei tohiks olla pikaajaline ladustamine, veinivalmistamise seadmed talve tähelepanu soojas, 3-4 päeva pärast sööki; Suve vein, kus on vähe vett keedetud, võib pikendada säilitusaega.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page