Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Kuidas valida veinide valmistamise seadmeid ettevõtetele

Kuidas valida veinide valmistamise seadmeid õlletootmise ettevõtetele

Näiteks võite võtta alkoholivarustuse, näiteks puidust ja tellistest koosnev segu on vana traditsiooniline veinivalmistusseade, kuna lekkevaba aur, mahukad ja raskesti rännavad veinimäärad on kõrvaldatud. Kalli hinna tõttu on tina likööri valmistamise seadmeid raske populariseerida. Nüüd on populaarne veinivalmistamise seade enamasti alumiiniumist varustus ja roostevabast terasest varustus.

Alumiiniumveini valmistamise seadmed moodustasid suurema osa veini hõlpsasti veetavate ja veinist väljapoole jääva väikese varustuse tiheduse turuosast kiiremini kui veini tõhusus. Alumiiniumi veinivalmistamise seadmete hinnad on suhteliselt odavad ja tarbijate poolt hõlpsasti tunnustatud, kuid keevisõmbluse alumiiniumist on lihtne eemaldada ilmne keevitusrada, nii et see paistab pisut jämedaks ja läige ei ole kõrge.

Roostevabast terasest veinivalmistamise seadmed Gloss kõrge karedus kulumiskindel poleerimine peaaegu keevis pärast ilusat, kuid roostevabast terasest soojusjuhtivus on väike kütusekulu ja roostevabast terasest varustus halva jõudluse ei ole kõige parem valida

Kuna turul on palju veinivalmistamise seadmeid, millised veinivalmistusseadmed sobivad teie jaoks, erinevad veinitootmise veinivalmistusvarustus erinevad, sest see sõltub teie eesmärkidest ja vajadustest. Kõige tähtsam on teada saada, mida vajate kõige rohkem ja mis teile kõige paremini sobib.

Enamiku üksikettevõtjate jaoks on kodus veini valmistamise seade parem, otsides lihtsat, mis on täiuslik. Sellised tooted on tavaliselt odavamad ja lihtsamini mõistetavad. Ja kodus veinivalmistusseadmed võimaldavad endal oma võimalusi ära kasutada, et teha kindlaks, kas see on nende huvi kõige vähem aega või investeeritud raha. Me veiniseadmete ostmisel peaksime tähelepanu pöörama, seadmete ostmine peab olema riik sertifitseeritud.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page