Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Osta väiketuvete valmistamise seadmeid, kui peate tähelepanu pöörama?

Osta väike veinivalmistamise seade, kui peate pöörama tähelepanu sellele, mida? Seal on palju sõpru, kes tahavad veini enne veini on väga kõhklemata osta milliseid seadmeid, milliseid seadmeid osta mitmeid küsimusi, siin Xiaobian väikeste veinivalmistamise seadmete ostmiseks vajadusel tähelepanu pöörake sellele, mida lihtne sissejuhatus, loodame, et on mingi abi:

Mida peate pöörama tähelepanu väikese pruulimisseadme ostmisele?

Veinitootmisseadmed on tegelikult destilleerimisseade, mis on veini hea toidu kääritamine seadmetest eraldatud veini kõrgtemperatuurse kuumutamise teel; Loomulikult on veiniprotsessi peamine osa destilleerimisseade, kogu veinitööstuses on ka purusti, kääritamispaak, filtreerimisseadmed ja pudelitesse villimise seadmed.

Osta Veinitööstusseadmed tuleb alustada sellest, millistes aspektides seda mõelda?

Veini valmistamise seadmete materjalist, tüübist, tüübist, brändist ja müügist ei ole soovitatav osta veinivalmistamise seadmeid.

Veini valmistamise seadmete materjal

Tänapäeval on peamiste veinitootmisseadmete materjalid alumiiniumist ja roostevabast terasest ja vasest kolm, on neil kolmel materjalil oma eelised, seega on aega valida saab valida vabalt. Veinivalmistaja on veendunud, et roostevabast terasest veinivalmistamise seade on mõõdukam, on hindade seisukohast kõige sobivam veinimaterjal.

Toiduglass roostevaba teras, mida tavaliselt kasutatakse 304 316 221, millest 304 on parim, 316 sekundit 201 on suhteliselt kehv. Kuid üldiselt, niikaua, kui erinõudeid pole, tegelikult on 201 piisavalt, niikaua kui pole vett, vee kvaliteet pole liiga halb, põhimõtteliselt aastakümneid ei ole halb.

Veinitootmisseadmete liigid

Veinitootmisseadmed on jagatud kahte kategooriasse: vana pann ja efektiivne energiasäästlik auru veinipott. Vintage pan on traditsioonilised veinivalmistusseadmed, sellel on rohkem surmaga lõppevaid puudusi: kergesti kleebitav pott, isegi vana kaptenit pole kerge kontrollida. Ja efektiivne energiasäästlik auruvõrgupott on kaasaegse tehnoloogia väljatöötamise tulemus, võrreldes eelmiste seadmetega on palju eeliseid: mitmesuguste riiklike patendi küttetehnoloogiate kasutamine, nähtuse mitte kunagi pühkimine; ei lõhna. Veini maitse on ainult paks veini maitse, saad nüüd nüüd müüa, aga ka sõltuvus veinist; Destilleerija teradest kõrvaldatud vedeliku destilleerimine on seotud parima toiduga kasvatamise, kuni 18% või rohkem valgusisaldusega settes, võid sööta sigadele Veised, lambad, hirved, kalad, kanad, pardid, haned ja nii edasi. Seetõttu soovitame teil valida efektiivse energiasäästliku auru veinivalmistamise seadmete jaoks.

Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page