Jiangsu Prettech masina- & Technology Co. Ltd

Tooted

Uudised
Kodu > Uudised > Sisu

Õlle tootmine seadmete töö põhimõte ja eesmärk

Õlu seadmed, nagu nimigi ütleb, kasutatakse pruulima õlut seadmed. Seal on kaks õlle seadmed - õlle toatemperatuuril õlle seadmed ja madala temperatuuriga õlu seadmete tootmine. Peamine erinevus on, et üks on madala temperatuuriga keskkonnas, üks on toatemperatuuril.

1, madalal temperatuuril õlle seadmed kõik valmistatud roostevabast terasest või luksus puidust plaat viimistlus. Asutusesiseseks kasutamiseks peegel poleerimine, roostevaba terase poleerimine helge või joonestuslaud välispidiseks kasutamiseks.

2, üldine seadmete ja torustiku paigutus kena, lihtne ja elegantne välimus. Seadmete abil sanitaar ühendused, lahtivõtmine, kokkupanek, mobile lihtne ja paindlik torude vahel. Tagamaks, et seadmed, lihtne kasutada, ohutu.

3, reguleeritav, põhilised seadmed tase stabiilne tulemuslikkuse, samal ajal heli automaatse puhastamise süsteem, puhastamise mugavuse, põhjalik, ei jäägi õlle kvaliteedi tagamiseks.

4, keevitus täpsus tervishoiunõuded, kõik koos naistepuna, õlu, põhilised seadmed puhastamist agendid, torud, liitmikud, ventiilid kasutavad roostevabast terasest materjale tervise ja tervishoiu toodete.

5 selleks, et vastata erinevate äriruumi, on Nissan 100 L, 200 L, 300 L, 500 L, 1000 L. erinevad astmed õlle seadmed, erinevate seadmete pindala on umbes 7 – 100 ruutmeetrit.

Tööpõhimõte

Õlle tootmise õlle tooraine peamiselt odra, vett, humalaid ja pärmi.

Õlu seadmete peamised põhimõtted: linnaste ja riisi olid purustatud purusti diastaatiline manipuleerimist ette tase purustamine, ja seejärel purustatud linnased ja tärklis sooja vette olid tarretatud želeeriv ja seejärel reguleerida temperatuuri. Tärklis diastaatiline potti hoitakse temperatuuril 45-52 ° c sobib valkude lagunemine temperatuuri. Ja purustatud linnased gelatinization potti veeldamine säilitada 62-70 kraadi puhul sobib diastaatiline, nisu puder valmistamiseks. Ja siis leostuvuse meetod või toiduvalmistamise meetod teeb nisu puder temperatuuri tõusu. Ja siis filtreeritakse naistepuna, keeva potti, keeta ja lisada humala arvesse teatava kontsentratsiooni arvesse tsüklon settimine mahuti lahususe kuum koagulatsiooni selgitada naistepuna cooler 5 jahtuda arvesse ~ 8 ℃. käärimine: pärast selle naistepuna jahutamist lisatakse pärmi käärimise tank või silindri koonus alt fermenteris käärimist, jahe mähis või jope ja temperatuur.

Õlle käärimine on õlu pärmi teatavatel tingimustel kasutada wort on kääritamata ainete ja normaalne elutegevus, metaboolse toode on soovitud toode - õlu. Tänu eri tüüpi pärm, tingimuste käärimise ja esitatavate nõuete, eri maitse, kääritamise teel ei ole sama. Eri tüüpidel pärmi käärimise jaguneb õlu õlu ja õlu järgmised kääritamisel.

Peamine eesmärk

Erinevate tootmisprotsesside ja -meetodite kohaselt jaguneb kääritamis õlu ja Õlle õlut meetod madalal temperatuuril toatemperatuuril.

Madala temperatuuri reguleerida: õlu on: tooraine purustamine, gelatinization, veeldamine, naistepuna filtreerimise, cooking, jahutus-, hapnikuga varustamine, tank kääritamisel; ja toatemperatuur kääritamis õlu meetod on juba kääritatud naistepuna otse väike beer seadmed õlle tootmise ja täitmine.

Koduõlle pruulimise varustus madala temperatuuriga õlu: kombinatsioon diastaatiline süsteemi, naistepuna jahutussüsteem, käärimine tank tooraine purustamine süsteemi, plaatsoojusvaheti (300 liitrit alla vajadust soojusvahetit), jahutussüsteemid, elektriline Küte, puhastamise süsteemid, Valve süsteem.

Toatemperatuuril õlle tootmine seadmed mugavam, jook õlu kääritamis ja pruulitud õlu hüvesid, värske, hea maitse. Madalal temperatuuril õlle seadmete Õlle õlut üldiselt suur vein, See õlu pikk säilivusaeg, kui odav tooraine nisu. Kuid pärast pikamaavedu, maitse ei pruugi hea toatemperatuuril kohvi valmistamise seadmed, mis on pruulitud õlu hea.


Küsitlus
Võtke meiega ühendust
Aadress: A-korrus 16, R&D RUMMU 2,No.801, Changwu Middle Road, Wujin District, Changzhou City, Jiangsu, Hiina
Telefoni: +86-519-8525 5001
Faks: +86-519-8525 5068
E-posti:admin@prettech.cn
Kodu | Meie kohta | Tooted | Uudised | Projekti viite | Võtke meiega ühendust | Tagasiside | Mobiiltelefoni | XML | Main Page